کلیپ معرفی شرکت
کلیپ معرفی شرکت

شرکت پارس پولاد یاران

شرکت پارس پولاد یاران، بزرگترین و تخصصی ترین تولید کننده بریکت سرد از آهن اسفنجی در ایران با ظرفیت تولید سالانه 360000 تن بریکت سرد ( به شکل کلوخه های بادامی شکل) در سال 1393 در شهرستان نایین، استان اصفهان تاسیس گردید و در سال 1397 به بهره برداری رسید و طرح توسعه این واحد تولیدی جهت تحقق سالانه 600000 تن بریکت سرد در دست اجرا می باشد. شرکت پارس پولاد یاران با برخورداری از مرکز تحقیقات و آزمایشگاه بسیار مجهز و با بهره گیری از توان علمی و فنی کارشناسان خود به عنوان یک واحد تولیدی، تحقیقاتی پیشرو در صنعت بریکت سازی کشور مطرح می باشد. واحد مهندسی فروش شرکت متشکل از بخش های بازاریابی داخلی و خارجی،فروش و خدمات فنی مهندسی قبل و پس از فروش بوده و در زمینه گزینش و انتخاب نوع بریکت متناسب با نیاز مشتری و اعزام کارشناسان و مشاوران خبره خدمات گسترده ای به صنعت فولاد و ریخته گری ارائه می نماید. صادرات محصولات شرکت یکی از اهداف استراتژیک این واحد می باشد.

بریکت سرد آهن اسفنجی (CDRI)

- بریکت سرد آهن اسفنجی (CDRI): آهن اسفنجی سرد در بسیاری از واحدهای احیای مستقیم در دنیا تولید می شود و با توجه به مقاومت پایین در برابر سایش و مختصات مکانیکی ضعیف، پروسه ی حمل و نقل و ذخیره سازی آن با مشکلاتی همراه است و بسیار پرهزینه است. به منظور رفع این مشکل و ورود به بازار جهانی محصول بریکت سرد آهن و کربن (CBIC) به عنوان محصول جدید عرضه می شود. CBIC  محصولی است که در فرآیند بریکت سازی از آهن اسفنجی سرد تولید می شود. این محصول از مقاومت مکانیکی و استقامت شیمیایی خوبی برخوردار است و داری قابلیت ذخیره سازی و حمل و نقل در صنعت احیای مستقیم است.

چرا بریکت را جایگزین اسفنجی کنیم؟

یکنواختی فیزیکی و شیمیایی

بهره گیری از فناوری روز دنیا در تهیه بریکت سرد آهن اسفنجی این محصول در تمامی نقاط بار ارسالی ، یک فرمول یکسان را دنبال میکند، و این مهم موجب سهولت استفاده از بریکت سرد می شود.

افزایش عمر نسوز وتجهیزات کوره

به علت سرباره و زمان ذوب پایین تر ، این محصول عمر خاک نسوز را تا 30 درصد نسبت به اسفنجی افزایش میدهد.

امکان افزودن کربن و عناصر آلیاژی طبق نظر مصرف کننده

انعطاف پذیر بودن فرمولاسیون بریکت ، همچنین دقت بالای تکنولوژی خط تولید بریکت سازی پارس پولاد یاران این امکان را فراهم می آورد تا با توجه به نیاز مشتری متناسب ترین محصول تولید گردد.

افزایش راندمان کوره و کاهش زمان ذوب

استفاده از بریکت به جای آهن اسفنجی موجب کاهش زمان ذوب تا 30 درصد و افزایش قابل توجه راندمان ( تا 40 درصد) می شود.

دارای تخلخل ناچیز نسبت به آهن اسفنجی

بریکت آهن اسفنجی از تحت فشار قرار گرفتن آهن اسفنجی تولید شده، به همین علت تخلخل ناچیزی دارد. این تخلخل ناچیز موجب افزایش چگالی، کاهش سرباره و در نتیجه مقرون به صرفه بودن نسبت به آهن اسفنجی می گردد.

چگالی دو برابری نسبت به آهن اسفنجی

به علت چگالی بالا( 3.7 تا 4.2 گرم بر سانتی متر مکعب) و تخلخل ناچیز بریکت از سرباره عبور کرده و وارد مذاب می شود؛ درنتیجه سرباره کمتری نسبت به آهن اسفنجی ایجاد می کند (10تا15 درصد) همچنین از پل بستن بر سطح ورودی کوره جلوگیری می شود..

Chemical and Physical specifications

 

 

Fe Metallic81%
Metallization90%
SiO2,CaO, MgO, AL2O38.5%
Fe Total87%

واحد تولید

 

واحد تولید شرکت پارس پولاد یاران با تکیه بر دانش فنی تکنیسین ها و مدیران و بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی ها در صنعت بریکت سازی، تمامی تلاش خود جهت تامین نیاز مشتریان را به کار می گیرد. برخی از تجهیزات تولیدی منحصر به فرد این شرکت عبارت است از:
ماشین بریکت سازی با ظرفیت 50 تن بر ساعت
لود سل های بسیار دقیق جهت شارژ افزودنی ها حتی با درصد های زیر یک دهم درصد (افزودن بیش از 5 نوع ماده افزودنی به صورت همزمان و همگن)
حذف خطاهای انسانی با بهره گیری از سیستم های کنترلی و ابزار دقیق فوق پیشرفته و به روز دنیا

جدول آنالیز

  •        آنالیز کلی بریکت ها به شرح زیر است و درصد عنصر کربن و سیلیس با توجه به نوع کوره و محصول نهایی به مشتری ارائه خواهد شد. جهت دریافت آنالیز و قیمت  با واحد بازرگانی تماس حاصل فرمایید.

Reference

Detail

Unit

Parameters

Row

TypeAnalysis

ISO16878

79-81

%

Fe (Metal)

1

Chemical Analysis

-

86-87

%

Fe (Total)

2

-

90-91

%

MD

3

ISO4689

0.03 Max

%

S

4

0-1.3

%

Si

5

ISO9516

0.04 Max

%

P

6

ISO9686

1-2.8             (adjustable due to customer demand)

%

Intrinsic Carbon

7

-

2.5-3    

%

Total Carbon

ISO9516

8.5 Max

%

Total Gangue

SiO2,CaO, MgO, AL2O3

8

-

3.7-4.2

g/cm3

Density

9

Physical Analysis

-

350 Min

Kg.F/Piece

Compressive Strength

10

-

25-45-35

mm

Size

11

-

4 Max

%

Under Size at Loading Port

12

پیام مدیر عامل

به لطف پروردگار و به پشتوانه تلاش و دانش یکایک اعضای شرکت پارس پولاد یاران قصد داریم در نهایت کوشش و تلاش خستگی ناپذیر و با درایت جهت کسب رضایت مشتریان محترم خدمات مطلوبی ارائه نماییم.
از خداوند متعال خواستار توفیق هستیم تا با توسعه همه جانبه ، ابتکار و ارتقاء کیفیت محصولات ، ایجاد بازارهای نوین ، افزایش کارآیی ،درک نیازها و حفظ سلامت کارکنان با در نظر گرفتن مسائل انسانی و زیست محیطی سربلند و پیروز باشیم.

001226611
امروز
دیروز
این هفته
هفته قبل
این ماه
ماه قبل
کل بازدید
1792
2918
19306
19306
86614
92016
1226611

پیش بینی امروز
3864


آی پی شما3.238.90.95